برگزاری اردو

برگزاری اردو های آماده سازی و تدارکاتی در باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید

 

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا با همکاری Agent رسمی فدراسیون فوتبال اسپانیا آمادگی خود را جهت اخذ پذیرش و هماهنگی اردوهای تدارکاتی تیم‌های حرفه‌ای سوپر لیگ ایران (جام خلیج فارس) در کمپ‌های مطرح فوتبال اسپانیا بخصوص در شهر بارسلونا در کشور اسپانیا اعلام میدارد  . 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید . 

 

نمونه یک برنامه پیشنهادی کلی برای اردوهای تدارکاتی باشگاههای فوتبال لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس) در بارسلونا ، اسپانیا:

 

مرکز المپیک بارسلونا یکی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین کمپ های تمرینی در بارسلونا ایالت کاتالونیا در اسپانیاست که دارای کمپ های تمرینی انواع رشته های ورزشی مدال آور اسپانیا می باشد. از جمله مشخصه این کمپ قرار گرفتن دپارتمان های تخصصی و علمی برای امور تحقیقاتی در کنار سالنهای تمرینی و کمپ های مسابقاتی ورزشکاران می باشد و به عبارتی علم و تجربه به گونه ای بسیار زیبا در این مرکز بهم آمیخته است. مرکز المپیک بارسلونا که در شمال شهر بارسلونا واقع شده است در منطقه ای به نام sant cugat و در یک محیط جنگلی بسیار زیبا قرار گرفته که میزبان تیم های ملی اسپانیا و حتی تیم های باشگاههای حرفه ای از سرتاسر اروپا می باشد. قطعا حضور در یک برنامه اردو تدارکاتی یه هفته ای در این مرکز می تواند هم بار علمی و فنی بسیار زیاد و هم خاطرات زیبایی را برای باشگاههای فوتبال کشورمان به ارمغان بیاورد و حتی ایجاد بستری برای تداوم برنامه و ارتباط با سطح اول باشگاه داری جهان باشد. 

 

 

 

    

 

 

 

دانلود فرم درخواست اخذ دعوتنامه فوتبال از باشگاههای اسپانیا

دانلود فرم معرفی نامه باشگاه ها و آکادمی ها به زبان فارسی

دانلود فرم معرفی نامه باشگاه ها و آکادمی ها به زبان انگلیسی

 

Last modification: چهارشنبه 8 آذر 1396