اقامت طلایی یونان

 نصرجاوید ویرا قصد دارد شما را با راه های اخذ اقامت کشور یونان از طریق سرمایه گذاری در یونان آشنا کند . از آنجائیکه یونان عضو اتحادیه اروپا است ، اخذ اقامت یونان به معنی کلید ورود به سایر کشورهای عضو این اتحادیه می باشد . یکی از آسان ترین گزینه ها برای اخذ اقامت این کشور ، خرید ملک است . خرید ملک ، تضمین اخذ ویزاهای بلند مدت و شرایط لازم اخذ اقامت برای مالک و اعضای خانواده او خواهد بود . افرادی که از این طریق اقدام به اخذ ویزا بلند مدت می کنند ، علاوه بر اقامت یونان از مزایای اقامت در اتحادیه اروپا استفاده کرده و به صورت قانونی در کشور یونان به کسب و کار و زندگی می پردازند. 

کار آفرینی در یونان

با شروع برنامه اقامت طلایی یونان از طریق خرید ملک، بازار املاک در این کشور با رشد چشمگیری مواجه شده است و رشد اقتصادی قابل توجهی برای یونان به ارمغان آورده است.

با توجه به استقبال گسترده از طرح اقامت طلایی یونان ، دولت یونان هر ساله شرایط اخذ اقامت برای افراد را آسان تر و روند اداری آن را سریع تر پیگیری می کند.

در طول 4 سال گذشته (تا پایان سال 2016) 1684 غیر اروپایی از طریق خرید ملک به ارزش 250.000 یورو و بالاتر موفق به دریافت اقامت طلایی یونان شدند که از این تعداد 1550 عدد اقامت در سال 2016 صادر گردیده است. 

با وجود اینکه این نوع اقامت در تعدادی از کشورهای اروپایی ارائه گردیده است ، اما کشور یونان ساده ترین ، سریع ترین و کم هزینه ترین کشور برای ارائه این نوع اقامت می باشد.

میزان رضایت مندی شهروندانی که از برنامه اقامت طلایی یونان استفاده کرده اند، 100% بوده است.

متقاضی قادر خواهد بود از زمانی که ملک را خریداری می کند و تا زمانی که کارت اقامت وی صادر گردد، در کمتر از 40 روز اقامت خود را اخذ نماید.

این نوع اقامت بدون قید و شرط است و نیازی به حضور و یا تردد در کشور یونان نخواهد داشت.

اقامت طلایی به شخص متقاضی، همسر و فرزندان زیر 21 سال او و همچنین والدین سرمایه گذار و همسرش تعلق میگیرد (یونان تنها کشور اروپایی است که امکان اخذ اقامت برای 3 خانواده از طریق خرید یک ملک را دارا می باشد).

زندگی در یونان

با دریافت اقامت طلایی یونان کلیه اعضای خانواده می توانند تحت پوشش بیمه های بین المللی قرار بگیرند.

امکان افتتاح حساب بانکی، ثبت شرکت و تجارت بین المللی برای کلیه اعضای خانواده فراهم می باشد.

امکان ثبت نام و تحصیل در کلیه مقاطع و کلیه کشورهای اروپا از طریق اخذ پذیرش به راحتی امکان پذیر می باشد.

در برنامه اقامت طلایی، مالیات تنها بر درآمد احتمالی که در کشور یونان بدست بیاید تعلق می گیرد و چنانچه ملک خود را اجاره دهید مالیات بر درآمد اجاره حدود 11% می باشد.

متقاضیان بعد از 7 سال با رعایت شرایط و ضوابط می توانند برای دریافت پاسپورت اقدام نمایند و پس از دریافت پاسپورت می توانند سرمایه خود را آزاد نمایند.

برای به دست آوردن جزئیات بیشتر و آشنایی با شرایط سرمایه گذاری و اخذ اقامت یونان و همچنین برای هرگونه سرمایه گذاری مطمئن در این کشور با کارشناسان موسسه نصر جاوید ویرا  تماس بگیرید.

سرمایه گذاری در املاک یونان و خرید ملک و مستغلات در یونان

 

تماس با ما

Last modification: یکشنبه 28 مرداد 1397