موسسه نصر جاوید ویرا
نصرجاوید

306942991434+

اقامت شینگن - نصر جاوید ویرا

اقامت شینگن

برای کسانی که تمایل به دریافت ویزای شینگن و یا اقامت شینگن دارند اغلب این سوال پیش می آید که کدام کشور عضو حوزه شینگن شرایط راحت تری برای اعطای ویزای شینگن دارند . البته شرایط اعطای ویزا بستگی به شرایط سیاسی و اقتصادی آن کشور دارد ولی در هر صورت می توان کشور ایتالیا را بعنوان کشوری که راحت ترین شرایط را در این زمینه برای ایرانیان دارد نام برد .

از سوی دیگر کشورهای فرانسه ، آلمان ، هلند و اتریش سختگیرانه ترین شرایط را در اعطای ویزای شینگن برای ایرانیان دارند . این مقاله به اقامت شینگن و شرایط اعطای ویزای شینگن اختصاص دارد پس اگر تمایل دارید اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید تا پایان مطلب با موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا همراه باشید .

ویزای طلایی شینگن چیست ؟

ویزای طلایی شینگن ( Schengen ) حق شهروندی و یا اقامت دائم حوزه شنگن و اروپا از راه سرمایه گذاری است . پس این برنامه مهاجرت تنها مختص ثروتمندان و افرادیست که از تمکن مالی بالایی برخوردار هستند و با استفاده از سرمایه گذاری یا خرید ملک و مستغلات می خواهند اقامت شینگن را دریافت نمایند .
اگر شما شامل این برنامه باشید و موفق به اخذ ویزای شنگن از این روش شوید می توانید همسر و فرزندانتان را نیز به این کشور آورده و در صورتی که وضعیت سرمایه گذاری شما در آن کشور ادامه پیدا کند می توانید اقامت خود را بصورت نامحدود تمدید کنید .

برای دریافت کارت اقامت شینگن نیازی به حضور فرد و خانواده اش در کشور موردنظر نیست یعنی اجباری برای فرد و خانواده اش جهت نقل مکان کردن و مهاجرت دائم به این کشور اروپایی برای دریافت اقامت شینگن نیست .

اگر فردی قصد اقامت شینگن و یا حق شهروندی اروپا را از راه سرمایه گذاری داشته باشد اقامت مستمر و پیوسته 5 تا 10 ساله او در کشور موردنظر الزامیست . این یعنی دارنده ویزای طلایی و اعضای خانواده اش امکان حضور و سفر به تمامی کشورهای شینگن را دارند .

اقامت شینگن - اخذ ویزا

کشورهای عضو حوزه شینگن کدامند ؟

1. آلمان
2. اتریش
3. فرانسه
4. مجارستان
5. اسپانیا
6. پرتغال
7. لهستان
8. ایتالیا
9. بلژیک
10. سوئد
11. اسلواکی
12. سوئیس
13. اسلوونی
14. یونان
15. هلند
16. فنلاند
17. نروژ
18. جمهوری چک
19. دانمارک
20. ایسلند
21. لاتویا
22. استونی
23. لیتوانی
24. لیختنشتاین
25. لوکزامبورگ
26. جزایر فارو
27. مالت

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله اقامت تضمینی اروپا را از دست ندهید .

اقامت شینگن - ویزا

شرایط اقامت شینگن Schengen چیست ؟

– گردش حساب بالا :

گردش حساب 6 ماه آخر حساب بانکی برای درخواست ویزا باید ارائه گردد . میانگین مبلغ ورودی و خروجی در 6 ماه اخیر محاسبه می شود و سپس افسر ویزا تصمیم میگیرد که ویزای شینگن را اعطا کند یا نکند .

– تمکن مالی خوب :

داشتن تمکن مالی خوب ثابت می کند که فرد پس از اقامت توانایی پرداخت خرج زندگی خود را دارد .

– داشتن شرایط تعیین شده از طرف کشور مقصد :

بسته به اینکه ویزای فرد تحصیلی، شغلی ، سرمایه گذاری و … است شرایط متفاوتی برای فرد گذاشته می شود که هر کشوری برای خود تعیین می کند .

چه کسانی می توانند به منطقه شینگن بدون محدودیت سفر کنند ؟

– شهروندان کشورهای عضو شینگن

– شهروندان اتحادیه اروپا

– افرادیکه عضو اتحادیه اروپا نیستند ولی ویزای شینگن دارند .

– کسانیکه اقامتشان توسط یکی از کشورهای شینگن صادر شده است .

– کسانیکه غیر از اتحادیه اروپا هستند و واجد شرایط بوده و نیازی به اخذ ویزای شنگن برای سفر 90 روزه یا کم تر را ندارند .

پیشنهاد می کنیم مقاله اقامت دومینیکا را مطالعه نمایید . 

اقامت شینگن - کشورهای عضو

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا ، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند .

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید .

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *