موسسه نصر جاوید ویرا
مشاوره کسب و کار در اروپا - نصرجاوید ویرا

مشاوره کسب و کار در اروپا

از راههای مهاجرت به اروپا می توان به اقامت از طریق سرمایه گذاری در امر کسب و کار و تجارت های پررونق در اروپاست که فرد از آن راه بتواند ویزا و اقامت در آن کشور را اخذ نماید.
در این مقاله می خواهیم در مورد مشاوره کسب و کار در اروپا صحبت کنیم پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

سرمایه گذاری در اروپا از راه کسب و کار

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید بیزینس از سه راه ممکن است:

1- شروع یک کسب و کار از صفر که شامل راه اندازی و ثبت شرکت نیز می شود:

در این روش بیزینس توسط متقاضی develop میشود و از انتخاب نام شروع می شود و در آن ارائه طرح توجیهی لازم است. شما باید تمام مراحل ثبت و تامین کردن سرمایه در آن را به درستی انجام دهید و زمینه فعالیت شرکتتان را تعیین کنید.

بعد از آن اجاره مکان، دریافت مجوز، خرید لوازم مورد نیاز باید انجام شود و در آخر نیروهای مورد نیاز شغل خود را استخدام می کنید و بیزینس شما آغاز می شود.

پیشنهاد می کنیم مقاله سرمایه گذاری در کشور یونان را مطالعه نمایید. 

مشاوره کسب و کار در اروپا - بیزینس

2- خرید بیزینس آماده در اروپا:

از روشهای دیگر اخذ اقامت در اروپا می باشد که بیزینس های از قبل طراحی شده و آماده به متقاضی این شغل ارائه می شود و توضیحات و مشاوره لازم به او در این زمینه داده می شود.

در این روش شخص دیگری همه مراحل را برای ثبت و کارهای دیگر بیزینس انجام داده و تمایلی به مدیریت آن ندارد و آن را واگذار می کند و فرد متقاضی می تواند شرکت آن شخص را خریداری کرده و با استخدام نیروهای کاری متخصص تجارت خود را آغاز نماید.

3- دریافت فرانچایز :

این مورد وقتی است که شما مایل هستید که تحت نام برندی از برندهای معروف دنیا مثل KFC یا استارباکس فعالیت کنید. البته هزینه ست آپ این نوع بیزینس مقداری بالاتر است ولی یک گزینه مطلوب حساب می شود.

مقاله پیشنهادی: مزایای سرمایه گذاری در یونان در سال 2022

مشاوره کسب و کار در اروپا - فرانچایز

مزایا و معایب خرید بیزینس در اروپا

مزایا شامل:

– کمتر بودن ریسک پذیری

– سریعتر وارد شدن به بازارهای تجاری

– نیروی کار متخصص در دسترس است

– مدارک معتبر و گواهی نامه های مورد نیاز فراهم است

– نیازی به اطلاعات زیاد در زمینه مسائل اداری مثل پروسه های مالیات وجود ندارد

معایب شامل:

– قبل از اقدام به خرید یک شرکت باید از نظر بدهی به دولت یا بانک این شرکت چک شود زیرا برخی شرکتها به بانکها یا دولت بدهی دارند و خرید این شرکتها موجب مشکلات جدی برای شما خواهد شد.

بهترین کشور اروپایی جهت کار:

در اغلب کشورهای اتحادیه اروپا در حین تحصیل امکان کار وجود دارد و شما چه ویزای دانشجویی و چه مجوز کار دانشجویی داشته باشید می توانید مشغول به کار شوید.

کشورهایی مثل آلمان، هلند، اتریش، اسپانیا و کشورهای اسکاندیناوی از بهترین کشورها برای کار و تحصیل به شمار می روند.

مشاوره کسب و کار در اروپا

موسسه نصر جاوید ویرا متخصص در امر مشاوره کسب و کار در اروپا می باشد و در صورت آمادگی راه اندازی کسب و کار در اروپا می توانید از مشاوره های تخصصی این موسسه بهره مند شوید.

پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله فرصت های سرمایه گذاری در یونان را از دست ندهید. 

مشاوره کسب و کار در اروپا - مشارکت

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا ، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید.

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *