موسسه نصر جاوید ویرا
نصرجاوید

306942991434+

تولد نوزاد در خاک کانادا - نصرجاویدویرا

مطالبی درباره تولد نوزاد در خاک کانادا

بر طبق قانون شهروندی و تابعیت دولت کانادا، تولد نوزاد در خاک کانادا فارغ از تابعیت مادر و پدر، و نیز ماهیت اقامتی آن‌ها در کانادا (چه به صورت قانونی و غیر قانونی) موجب می شود که او شهروند کانادا محسوب گردد و از بدو تولد از تمام مزایای شهروندی کانادا بدون نیاز به زندگی در کانادا، بهره مند گردد.

تولد نوزاد در خاک کانادا

 1. پس از تولد نوزاد در کانادا، موسسه نصر جاوید ویرا  با استفاده از وکیل‌های مجرب خود در سریع‌ترین زمان پاسپورت کانادایی نوزاد را اخذ می نماید. درصورتی‌که نوزاد دارای اقوام نزدیک در کانادا نباشد، حتماً برای اخذ پاسپورت کانادایی نوزاد باید از وکیل مورد تائید استان استفاده شود. حتی اگر نوزاد در کانادا اقوام نزدیک داشته باشد، استفاده از وکیل فرآیند اخذ پاسپورت نوزاد را تسهیل می کند.
 2. در مورد مساله اخذ پاسپورت برای فردی که باردارست جهت تولد فرزندش این است که بر اساس قوانین سازمان مهاجرت کانادا (CIC)، باردار بودن فرد به تنهایی منجر به رد شدن درخواست ویزای وی نمی شود. اما باردار بودن بر روی مسائل اصلی تصمیم‌گیری افسر ویزا تأثیر می گذارد.
 3. تولد در خاک کانادا و اخذ شهروندی کانادایی در بدو تولد برای نوزاد یکی از بهترین مزایایی است که در آینده نوزاد تأثیرات بسیاری خواهد گذاشت.
 4. با اخذ شهروندی کانادا از بدو تولد، فرزند این گزینه را خواهد داشت تا هر زمان و در هر شرایط وارد کانادا شود و از امکانات آموزشی، درمانی، رفاهی، و …. استفاده کند.
 5. با داشتن پاسپورت کانادا، فرزند شما می تواند به بسیاری از کشور های جهان به راحتی و بدون ویزا سفر کند و حتی در برخی کشورها ازجمله انگلستان و آمریکا، کار و تحصیل کند.
 6. فرزند شما می تواند از بهترین خدمات پزشکی کانادا به صورت رایگان بهره‌مند شود.
 7. فرزند شما می تواند به صورت رایگان در مدارس کانادا تحصیل کرده و برای دانشگاه از تخفیف ویژه‌ای برخوردار شود (هزینه تحصیل دانشگاه را نیز می تواند با وام از استان پوشش دهد)
 8. برای حفظ شهروندی، فرزند شما هیچ‌گونه نیازی به زندگی و یا اقامت در کانادا نخواهد داشت و مادام‌العمر شهروندی کانادایی خود را حفظ خواهد کرد.

برای والدین:

 1. با داشتن فرزندی که شهروند کانادا است والدین به راحتی ویزای بلندمدت کانادا را اخذ خواهند کرد.
 2. هنگامی که فرزند شما به سن 18 سالگی رسید، وی می تواند برای والدین خود را از طریق اسپانسرشیپ اقامت دائم کانادا را اخذ کند.
 3. تا قبل از 18 سالگی فرزند والدین می توانند از امتیاز داشتن فرزند در کانادا برای انواع برنامه‌های مهاجرتی استفاده کرده و به راحتی اقامت خود را کسب کنند.
 4. در مورد این که فرد بارداری که شهروند کانادا نیست و با ویزای توریستی وارد کانادا می شود می تواند از بیمه برای تولد فرزندش استفاده کند این است که  درصورتی‌که هنوز فرد باردار نباشد، می تواند خود را بیمه نماید که در آینده هزینه‌های معاینات و آزمایش‌های پزشکی و تولد فرزند را پوشش دهد. اما اگر فرد در دوران بارداری باشد، می تواند خود را بیمه نماید که این بیمه تنها هزینه‌های شرایط ویژه‌ای که به علت بارداری ممکن است رخ دهد را تا هفته سی و یکم بارداری پوشش می دهد. مابقی هزینه‌های درمانی را فرد باید خود پرداخت نماید
 5. هزینه‌های کلی جهت تولد نوزاد در کانادا به این صورت است که این هزینه ها بسیار متغیر بوده و به شرایط فرد باردار بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه‌های حدودی می توانید با موسسه نصر جاوید ویرا تماس بگیرد تا متخصصین ما شرایط شما را ارزیابی کنند.
 6. اخذ هر نوع ویزا کانادا شامل ارائه مدارک و فرم‌هایی مربوطه، و برطرف کردن هرگونه نگرانی ممکن افسر ویزا می باشد. در رابطه با افراد باردار، این مقوله تا حدی پیچیده‌تر می گردد. اما همان‌طور که قبلاً هم گفته شد، باردار بودن به‌هیچ‌عنوان به تنهایی دلیل رد شدن درخواست ویزا نمی‌تواند باشد. ما در آدیونا به شما کمک می کنیم تا پیچیدگی‌هایی که به‌واسطه باردار بودن ممکن است در پرونده شما ایجاد شود را برطرف کنیم و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما ویزای کانادا را اخذ کنیم.
 7. نوزادی که در خاک کانادا به دنیا آمده باشد شهروند کانادا محسوب می گردد. اما برای درخواست پاسپورت به اسناد و مدارکی نیاز است که باید آماده شوند و به همراه فرم‌های ویژه به اداره گذرنامه کانادا تحویل داده شوند. شرکت آدیونا برای تسهیل این فرآیند و سرعت بخشیدن به آن با کمک وکلا خود در کانادا می تواند به شما کمک کند.
مطالبی درباره تولد نوزاد در خاک کانادا

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید.

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *