موسسه نصر جاوید ویرا
نصرجاوید

306942991434+

یونانی ها برای کار - نصرجاوید ویرا

کمتر از 3% از یونانی ها برای کار به یک منطقه دیگر نیاز دارند

کمتر از 3% از یونانی ها برای کار به یک منطقه دیگر نیاز دارند: طبق آخرین گزارش یوروستات ، کمتر از 3٪ از یونانیان شاغل بین 15 تا 64 سال نیاز به سفر به منطقه دیگری برای کار داشتند.

کمتر از 3% از یونانی ها برای کار به یک منطقه دیگر نیاز دارند

براساس این گزارش ، بالاترین نرخ رفت و آمد منطقه ای در سال 2020 در بلژیک ثبت شده است ، جایی که 21٪ از افراد شاغل برای رفتن به محل کار خود از مرز منطقه عبور کرده اند.

رفت و آمد در هلند (13٪) و همچنین در لیتوانی ، آلمان ، اتریش (11٪) و دانمارک (10٪) نسبتاً معمول بود. بیشترین سهم رفت و آمد منطقه ای در استان بلژیک برابانت والون (49٪) و پس از آن استان دیگری در بلژیک ، ولامس-برابانت ، و آفات در مجارستان (هر دو 40٪) ، Burgenland در اتریش (38٪) ، Flevoland در هلند (36٪) و نامور در بلژیک (34٪).

مردم همچنین برای کار به کشورهای دیگر رفت و آمد می کنند. در سال 2020 ، 2 میلیون نفر شاغل در سنین 15-64 سال ، (1٪ از کل شاغلان) ، از منطقه محل سکونت خود به کشور دیگری رفت و آمد کردند ، که در مقایسه با سال 2019 اندکی کاهش یافته است.

بیشترین میزان رفت و آمد مرزی برای کار در سطح ملی در سال 2020 در اسلواکی ثبت شده است ، جایی که 5٪ از افراد شاغل برای کار به یک کشور دیگر رفت و آمد می کنند ، و پس از آن استونی ، لوکزامبورگ و کرواسی (هر یک 3٪). در سطح منطقه ای ، بیشترین سهم رفت و آمد به کشورهای مختلف در استان لوکزامبورگ در بلژیک (32٪) مشاهده شد و پس از آن تریر در آلمان (15٪) و لورین در فرانسه (13٪) مشاهده شدند.

بیش از 192 میلیون نفر از سنین 15 تا 64 سال در اتحادیه اروپا ، بیش از 12 میلیون نفر (6 درصد از کل شاغلان) در سال 2020 برای کار از یک منطقه به منطقه دیگر در کشور محل زندگی خود رفت و آمد می کنند.

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید.

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *