موسسه نصر جاوید ویرا
نصرجاوید

306942991434+

یونان - نصرجاوید ویرا

یونان جایی است که می توانید تاریخ را لمس کنید

اگر مجبور به انتخاب چیزی از یونان باشید، مکان خاصی نخواهد بود بلکه یک چیز است. سبک خواهد بود من فکر نمی کنم که یونانی ها همیشه این را درک کنند.

تاریخ یونان

یک چیز بسیار خاص در مورد این کشور وجود دارد. سفیر ایالات متحده  جفری پیات در مصاحبه ای با خبرگزاری آتن-مقدونیه (ANA) که روز یکشنبه منتشر شد، گفت.

همچنین وی گفت که یکی از چیزهایی که در این کشور خارق العاده است این است که جایی است که می توانید تاریخ را لمس کنید و این در هیچ جای دیگر جهان اتفاق نمی افتد.

به مناسبت 200 سالگی انقلاب و مبارزات نمایندگی دیپلماتیک ایالات متحده، برای بزرگداشت سالگرد مهم، تحت عنوان “ایالات متحده و یونان: جشن 200 سال دوستی” سفیر ایالات متحده اظهارات رئیس جمهور ایالات متحده جو را به یاد آورد.

بایدن به مناسبت سالگرد یونان، هنگامی که او در مورد ارزش های مشترکی که جامعه ما را هدایت می کند،  برای این دولت آمریکایی بسیار مهم است، صحبت کرد.

وی خاطرنشان کرد که نمایشگاه فیله های آمریکایی در موزه فیلهلیسم در آتن سهم مهم فیلهلان آمریکایی را برای عموم مردم برجسته می کند. بخشی از تاریخ که خیلی شناخته شده نیست؛ اما همچنین رابطه ایدئولوژیک نزدیک آمریکایی با انقلاب، به عنوان حامل ارزش های سیاسی مدرن.

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید.

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *