موسسه نصر جاوید ویرا
یونان - نصرجاوید ویرا

یونان جایی است که می توانید تاریخ را لمس کنید

اگر مجبور به انتخاب چیزی از یونان باشید، مکان خاصی نخواهد بود بلکه یک چیز است. سبک خواهد بود من فکر نمی کنم که یونانی ها همیشه این را درک کنند.

تاریخ یونان

آنچه در این صفحه می‌خوانید

یک چیز بسیار خاص در مورد این کشور وجود دارد. سفیر ایالات متحده  جفری پیات در مصاحبه ای با خبرگزاری آتن-مقدونیه (ANA) که روز یکشنبه منتشر شد، گفت.

همچنین وی گفت که یکی از چیزهایی که در این کشور خارق العاده است این است که جایی است که می توانید تاریخ را لمس کنید و این در هیچ جای دیگر جهان اتفاق نمی افتد.

به مناسبت 200 سالگی انقلاب و مبارزات نمایندگی دیپلماتیک ایالات متحده، برای بزرگداشت سالگرد مهم، تحت عنوان “ایالات متحده و یونان: جشن 200 سال دوستی” سفیر ایالات متحده اظهارات رئیس جمهور ایالات متحده جو را به یاد آورد.

بایدن به مناسبت سالگرد یونان، هنگامی که او در مورد ارزش های مشترکی که جامعه ما را هدایت می کند،  برای این دولت آمریکایی بسیار مهم است، صحبت کرد.

وی خاطرنشان کرد که نمایشگاه فیله های آمریکایی در موزه فیلهلیسم در آتن سهم مهم فیلهلان آمریکایی را برای عموم مردم برجسته می کند. بخشی از تاریخ که خیلی شناخته شده نیست؛ اما همچنین رابطه ایدئولوژیک نزدیک آمریکایی با انقلاب، به عنوان حامل ارزش های سیاسی مدرن.

خدمات نصر جاوید ویرا

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا، با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه ویزا و اقامت در حال حاضر به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

برای اخذ ویزا و اقامت می توانید از خدماتی که نصر جاوید ویرا در این زمینه ارائه می دهد، استفاده کنید و با تماس  از خدمات آن بهره مند شوید.

موسسه مشاوره بین المللی نصر جاوید ویرا

با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه در حال حاضر به عنوان معتبرترین وقدیمی ترین مجموعه در ایران و بدون واسطه به صورت تخصصی در
کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا تضمینی برای هموطنان عزیز می توانید با نصر جاوید در ارتباط باشید و خدمت رسانی می نماید.

مقالات پیشنهادی :

ویزای تضمینی فرانسه
ویزای تضمینی انگلستان
اقامت شینگن
مشاوره کسب و کار در اروپا
اقامت دائم کانادا

در سرتاسر جهان افراد زیادی هستند که با اهداف و انگیزه های گوناگون برای دریافت ویزای تضمینی فرانسه اقدام میکنند. این کشور هم مثل خیلی از کشورهای دیگر ویزاهای مختلفی

//
سپتامبر 21, 2022

برای اخذ ویزای تضمینی انگلستان روشهای مختلفی وجود دارد که یکی از مهمترین آنها سرمایه گذاری است. در این روش مهاجرتی سرمایه و بودجه ای که قرار است در این

//
سپتامبر 21, 2022

برای کسانی که تمایل به اخذ ویزای شینگن و یا اقامت شینگن دارند اغلب این سوال پیش می آید که کدام کشور عضو حوزه شینگن شرایط راحت تری برای اعطای

//
سپتامبر 12, 2022

از راههای مهاجرت به اروپا سرمایه گذاری در امر کسب و کار و خرید بیزینس های پررونق در اروپاست که فرد از آن راه بتواند ویزا و اقامت در آن

//
سپتامبر 10, 2022

امروزه اشتیاق به مهاجرت و استفاده از امکانات تحصیلی، شغلی و رفاهی کشورهای دیگر بیش از پیش در میان افراد خصوصا قشر جوان دیده می شود. مهاجرت به کانادا و

//
سپتامبر 3, 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *